افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار

به گزارش وبلاگ کانوپلو، به نقل از آاس، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان حذف شدند. ارلینگ هالند دور یک چهارم نهایی با دورتموند از رقابت ها کنار رفت و بعد هم نوبت به نیمار و کیلیان امباپه رسید. در عوض پپ گواردیولا پس از 10 سال توانست به فینال لیگ قهرمانان برسد و شانس این را خواهد داشت تا دو نام قهرمانی قبلی خود با بارسا را این بار با سیتی تکرار کند.

افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار

حذف پی اس جی می تواند تبعات زیادی داشته باشد و حالا می توان ادعا کرد که آینده نیمار و کیلیان امباپه در پاریس مبهم تر از همیشه است. دو باشگاه بارسلونا و رئال منتظر کوچکترین فرصت برای جذب این دو فوق ستاره پی ای جی هستند. بارسا می خواهد نیمار را برگرداند و رئال هم سال هاست در پی جذب کیلیان امباپه است.

از قرارداد هر دو تنها یک سال باقیمانده و در حالی که گفته می شد نیمار هفته قبل قراردادش را تمدید خواهد کرد، در نهایت این اتفاق رخ نداد. در واقع یک تماس از خوان لاپورتا رئیس بارسا کافی بود تا نیمار امضای نهایی را پای برگه تمدید نزند. لاپورتا از نیمار خواست تا برای بارسا صبر کند. او وعده داد که لیونل مسی 100 درصد با بارسا تمدید می کند و اگر می خواهد بار دیگر با فوق ستاره آرژانتینی هم تیمی شود، چاره ای جز بازگشت به بارسا نیست.

طبق ادعای لاونگواردیا کاتالونیا، بارسلونا حاضر است حداکثر 100 میلیون یورو برای نیمار هزینه کند. 3 مارس گذشته لاپورتا در ملاقات با پینی زاهاوی یکی از ایجنت های نیمار این قضیه را مطرح نمود و از تمایل جدی برای بازگرداندن نیمار خبر داد.

بازگشت نیمار می تواند از سه جهت مهم باشد. اول اینکه اعتبار برند بارسا افزایس می یابد، دوم اینکه نیمار می تواند کیفیت ستاره های جوان و آینده دار بارسا همچون پدری، مینگسا، ایلایس و ... را بالاتر ببرد و مهم تر از همه، لیونل مسی را راضی تر از همیشه خواهد کرد. مسی هرگز علاقه اش برای بازی کنار نیمار را پنهان نکرده است.

روز گذشته ESPN آرژانتین هم ادعا کرده بود که لیونل مسی با لاپورتا بر سر تمدید دو ساله به توافق رسیده و به وی وعده داده شده که نیمار هم بازخواهد گشت. لاپورتا این ماموریت به نظر غیرممکن را به سرانجام می رساند؟

ورزش سه

منبع: فرارو

به "افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید